Firma FAKRO otrzymała tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku 2012

Dodano: poniedziałek, 18 czerwca 2012 10:39

Podstawą do utworzenia rankingu przedsiębiorstw ubiegających się o tytuł Budowlanej Marki Roku są wyniki pełnej próby badawczej firm wykonawczych z całej Polski. Lista rankingowa tworzona jest już od ośmiu lat. W 2012 r. firma FAKRO zdobyła nagrodę w kategorii okien dachowych.

W tegorocznej edycji konkursu o tytuł Budowlanej Marki Roku wzięło udział 1646 przedsiębiorstw z całego kraju. Badania prowadzi firma ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku będąca ekspertem w dziedzinie badań sektora budowlanego.

"Ta nagroda do potwierdzenie tego, że fachowcy z branży budowlanej ogromnie cenią sobie nasze okna dachowe, uważając je za produkty innowacyjne, najwyższej jakości i co najważniejsze dla wykonawców, łatwe w montażu. Należy podkreślić, że badanie ukazujące spontaniczną znajomość marek jest w pełni niezależne i wiarygodne. Respondentom w żaden sposób nie sugeruje się wyboru pakietu marek z danej kategorii. Poza tym zestawienie klasyfikuje bardzo szerokie spektrum materiałów budowlanych, jest zatem najbardziej pełnym na rynku", mówił dyrektor marketingu FAKRO Polska - Janusz Komurkierwicz.

Jak podkreślają specjaliści z Centrum Badań i Analiz Rynku, wyniki badań prowadzonych w ostatnich latach wskazują na znaczący wpływ wykonawcy prac budowlanych na wybór marki. Marka spełniająca oczekiwania jest ponownie wybierana w 88% przypadków. Pierwszeństwo przypada marce, która w danym roku najskuteczniej dotarła do osób decydujących o zakupach materiałów budowlanych. Lokaty w rankingu są zatem miarodajnym wskaźnikiem funkcjonowania danej marki.

Wręczenie dyplomu oraz statuetki symbolizującej otrzymanie przez firmę FAKRO tytułu Złotej Budowlanej Marki Roku 2012 miało miejsce na uroczystej gali w pałacyku w Otrębusach.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy FAKRO, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: FAKRO

Firma Fakro