Podwójny tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku dla firmy Soudal

Dodano: poniedziałek, 04 czerwca 2012 13:40

Tytuł Budowlanej Marki Roku nadawany jest firmom na podstawie ogólnopolskiego badania opinii oraz preferencji firm wykonawczych. Badania takie przeprowadza ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku. Produkty marki Soudal od początku istnienia tego rankingu otrzymywały najwyższe oceny.

Firma Soudal od chwili rozpoczęcia swojej działalności na polskim rynku wprowadza i propaguje zaawansowane technologicznie i innowacyjne produkty. W firmowych laboratoriach opracowano zimową formułę piany poliuretanowej, która umożliwia montaż okien w niskich temperaturach. Powstała tam również piana niskorozprężna i piana wysokowydajna oraz szeroka gama polimerów hybrydowych, również we własnej technologii smx. Opatentowana ostatnio super elastyczna piana Flexi znajduje szerokie zastosowanie w systemie ciepłego montażu SWS w całej Europie.

Najlepsze oceny i tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku 2012 przypadł firmie Soudal już po raz szósty. W 2012 r. najwyższa nota przyznana została producentowi w kategorii "piany" i w kategorii "silikony". Wykonawcy docenili bardzo wysoką jakość tych produktów, przyznając firmie podwójny tytuł.

"Przyznane nam wyróżnienie świadczy o tym, że wykonawcy doceniają wysiłki naszej firmy dotyczące najwyższej jakości i innowacyjności produktów. To dla nas potwierdzenie, że idziemy w dobrym kierunku proponując rozwiązania wyprzedzające potrzeby rynku. Tegoroczna nagroda to ponowne potwierdzenie naszej silnej pozycji wśród polskich wykonawców, ponieważ w rankingu jesteśmy doceniani już od siedmiu lat", powiedział dyrektor zarządzający Soudal Sp. z o.o. - Andrzej Kaczor.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Soudal, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Soudal

Firma Donimet