DRUTEX został nagrodzony Pomorskim Gryfem Gospodarczym 2012

Dodano: piątek, 01 czerwca 2012 13:53

Firmy biorące udział w konkursie to najlepsze, dynamicznie działające przedsiębiorstwa. Konkursowi przewodniczy marszałek województwa pomorskiego. Firma DRUTEX zdobyła wyróżnienie w kategorii "duże przedsiębiorstwo".

Nagrody przyznane zostały w czterech kategoriach: mikro-, małe-, średnie i duże przedsiębiorstwo. Rywalizujące firmy to sprawne przedsiębiorstwa, które niezależnie od koniunktury gospodarczej osiągają bardzo dobre wyniki finansowe, a ich działalność charakteryzuje się przejrzystością, uczciwością i ma szczególny wpływ na wizerunek i rozwój regionu.

Konkurs ma na celu promocję przedsiębiorczości i aktywności gospodarczej przedsiębiorstw województwa pomorskiego. Realizacja tych dążeń odbywa się poprzez prezentację i promowanie firm, które mają korzystny wpływ na rozwój gospodarczy całego województwa. Upowszechniane są dobre praktyki w biznesie i propagowany korzystny wizerunek gospodarczy. Sektor przedsiębiorców włączany jest do szerokiej współpracy z jednostkami samorządu terytorialnego.

Wyróżnienie w konkursie o nagrodę Gryf Gospodarczy 2012 dla firmy DRUTEXDRUTEX został nagrodzony Pomorskim Gryfem Gospodarczym 2012 w kategorii "duże przedsiębiorstwo", co jest wyrazem konsekwentnie prowadzonych kolejnych inwestycji oraz rosnącej siły firmy i jej innowacyjności. Oznacza to również uznanie dla profesjonalizmu, solidności i jakości produktów.

"Gryf Gospodarczy to wyróżnienie szczególne, jako że zwycięzca jest wybierany przez przedsiębiorców regionu, a więc ludzi biznesu, którzy doskonale znają specyfikę zarządzania firmą oraz warunki gospodarcze i ekonomiczne, w jakich działamy. Stąd, cieszę się bardzo, że DRUTEX jest postrzegany jako podmiot, który w swoich działaniach wdraża zasady fair-play, odgrywając jednocześnie znaczącą rolę w rozwoju całego regionu", mówił prezes DRUTEX SA, Leszek Gierszewski.

Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 29 maja 2012 r. w Dworze Artusa w Gdańsku.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy DRUTEX SA, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcia: DRUTEX SA

Firma Drutex