Firma INVADO została Liderem Nowych Technologii

Dodano: czwartek, 24 maja 2012 09:37

O tytuł technologicznego lidera mogą ubiegać się tylko polskie firmy. Ogólnopolski program, mający na celu wyróżnienie przedsiębiorstw kreujących rynkowe trendy oraz promujących nowoczesne, bezpieczne i funkcjonalne budownictwo, organizowany jest przez firmę Nowe Technologie.

Udział w konkursie "Lider Nowych Technologii" mogły wziąć firmy, które w ostatnim roku wdrażały innowacyjne nowości produktowe. Powinny również udokumentować zastosowanie nowoczesnych rozwiązań w zakresie zarządzania oraz dbałość o środowisko naturalne i wykorzystywanie najnowszych osiągnięć techniki w procesie produkcji.

Kapituła programu Lider Nowych Technologii 2012 poddała wnikliwej ocenie działania zgłoszonych przedsiębiorstw. Firma INVADO została Liderem Nowych Technologii 2012 dzięki wdrażaniu nowych technologii i innowacyjności w procesie produkcyjnym. Jeden z najprężniej rozwijających się producentów stolarki drzwiowej oraz listew przypodłogowych został nagrodzony za nową metodę okleinowania drzwi, polegającą na łączeniu okleiny poza krawędzią przylgi.

"Przyznany nam tytuł Lidera Nowych Technologii 2012 jest niezwykle cenny, ponieważ jednym z głównych założeń firmy INVADO jest ciągły i nieustanny rozwój, a takie ogólnopolskie wyróżnienie, z jednej strony zobowiązuje nas do dalszej intensywnej pracy, z drugiej motywuje do ciągłego polepszania wytwarzanych produktów i świadczonych usług. Obiecujemy dalsze inwestycje we wdrażanie nowych technologii w stosowanym przez nas procesie produkcyjnym", mówił wiceprezes firmy INVADO - Andrzej Majchrzak.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy INVADO, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: INVADO

Firma INVADO