DRUTEX ponownie otrzymał tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki

Dodano: środa, 23 maja 2012 11:20

W aktualnej edycji konkursu "Ambasador Polskiej Gospodarki" producent okien otrzymał wyróżnienie w kategorii "Eksporter". To kategoria, w której honorowane są przedsiębiorstwa propagujące polski przemysł poprzez eksport produktów i usług.

Konkurs jest organizowany przez Business Centre Club i Ministerstwo Spraw Zagranicznych. Jego celem jest promocja polskich firm, które na międzynarodowych rynkach osiągają sukcesy dzięki przestrzeganiu wysokich standardów ekonomiczno-finansowych. W konkursie o tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki doceniane są dobre praktyki biznesowe w kontaktach zagranicznych oraz zacieśnianie współpracy przedsiębiorców z przedstawicielami polskich instytucji odpowiedzialnych za promowanie Polski i polskiej gospodarki za granicą.

Laureaci konkursu o tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki 2012Tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki przyznawany jest w czterech kategoriach: Eksporter, Partner Firm Zagranicznych, Marka Europejska, Kreator Rozwiązań XXI Wieku. Firmy oceniane są na podstawie sumy punktów przyznanych przez jurorów w konkursowej ankiecie. Tytuł otrzymują przedsiębiorcy, którzy zgromadzą w ankietach ponad 80% możliwej do uzyskania, maksymalnej liczby punktów.

W IV edycji konkursu jury wyłoniło 60 firm. Uroczysta gala, podczas której DRUTEX ponownie otrzymał tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki, odbyła się 21 maja 2012 r. w pałacyku Ministerstwa Spraw Zagranicznych w Warszawie.

Każdy z Ambasadorów Polskiej Gospodarki został wyróżniony za jego wkład w międzynarodową promocję Polski jako wiarygodnego partnera gospodarczego oraz wspieranie dobrego wizerunku polskiego przedsiębiorcy. Działania te przyczyniają się do rozwoju gospodarczego kraju poprzez przyciąganie inwestorów i budowę kapitału zaufania wobec Polski i Polaków.

DRUTEX ponownie otrzymał tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki"Przyznany naszej firmie tytuł jest z pewnością wyrazem uznania dla marki DRUTEX i dla jej wysokiej pozycji na rynku europejskim. Obecnie eksport w firmie kształtuje się na poziomie już ponad 50%, a sieć dystrybucji wciąż powiększa się o kolejne rynki zagraniczne. Dzięki konsekwentnej i spójnej strategii działania oraz produktom, które odpowiadają europejskim standardom wciąż powiększamy grono lojalnych klientów, a to cieszy nas najbardziej. To przecież zadowoleni klienci budują potęgę firmy, a miliony ludzi, którzy już nam zaufali nie mogą się mylić… To nasza najlepsza wizytówka. Nasi najbardziej wiarygodni ambasadorzy, tak w kraju, jak i na całym świecie", powiedział prezes DRUTEX SA - Leszek Gierszewski.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy DRUTEX SA, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcia: DRUTEX SA

Firma Drutex