DRUTEX laureatem rankingu Filary Polskiej Gospodarki

Dodano: poniedziałek, 02 kwietnia 2012 14:11

Ranking ma na celu wyróżnienie stabilnych firm, odgrywających ważną rolę w zakresie stymulowania rozwoju swojego regionu. Nagrodę w konkursie organizowanym przez dziennik Puls Biznesu oraz czołową agencję badawczą TNS Pentor firma DRUTEX otrzymała już po raz kolejny.

Ranking Filary Polskiej Gospodarki jest zestawieniem firm promujących zatrudnienie, które są ważnymi pracodawcami w swoim województwie i działają na rzecz rozwoju lokalnej społeczności. Przedsiębiorstwa wyróżnione tytułem charakteryzują się optymalną strategią, której podstawą jest łączenie przedsiębiorczości z samorządnością, dzięki czemu mogą być uzyskiwane istotne korzyści społeczne i gospodarcze.

DRUTEX został laureatem rankingu Filary Polskiej Gospodarki w plebiscycie organizowanym dla rejonu województwa pomorskiego. O zwycięstwie firmy zdecydowały głosy samorządów regionu pomorskiego, którzy utożsamiają DRUTEX z ważnym pracodawcą i gospodarczą wizytówką województwa, podkreślając tym samym niezaprzeczalny wpływ firmy na regionalny rozwój. Obecnie DRUTEX określany jest mianem największego producenta okien i drzwi w Europie.

Uroczystość wręczenia Filarów Polskiej Gospodarki dla firm z województwa pomorskiego, warmińsko-mazurskiego oraz kujawsko-pomorskiego odbyła się 29 marca 2012 r. w Hotelu Sheraton w Sopocie.

"Filar Polskiej Gospodarki to nie lada wyzwanie. Oznacza bowiem sprostanie ogromnemu zadaniu, jakim jest napędzanie procesów gospodarczych i społecznych w regionie. DRUTEX od wielu lat jest firmą społecznie odpowiedzialną, silną ekonomicznie, a jednocześnie rzetelną i wiarygodną w biznesie. Jestem przekonany, że właśnie za owe czynniki zostaliśmy docenieni w tak ważnym rankingu.

To dla nas nobilitacja i powód do dumy. To wezwanie do jeszcze większego zaangażowania na rzecz regionu i całego społeczeństwa tak, by z odwagą i determinacją budować silne podstawy naszego wspólnego sukcesu", mówił prezes DRUTEX SA - Leszek Gierszewski.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy DRUTEX SA, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: DRUTEX SA

Firma Drutex