DRUTEX wyróżniony Złotym Oxerem

Dodano: środa, 28 marca 2012 08:42

Złoty Oxer jest trudną, podwójną przeszkodą w skokach jeździeckich. Taka postać gospodarczego wyróżnienia świadczyć ma o konsekwencji i determinacji w budowaniu firmy oraz o zdecydowanych działaniach w celu zapewnienia przedsiębiorstwu rynkowego sukcesu.

Wyróżnienie Złotym Oxerem firmy DRUTEX oraz prezesa Leszka Gierszewskiego jest potwierdzeniem bardzo dobrych wyników i rozwoju przedsiębiorstwa na konkurencyjnym rynku. Inspiracją dla tego wydarzenia było nawiązanie do europejskiej tradycji organizowania podobnych imprez przy okazji prestiżowych zawodów jeździeckich.

Wystąpienie podczas wręczania nagrody Złoty Oxer Pracodawcy Pomorza przekazali statuetkę Złotego Oxera

Kapituła organizacji przedsiębiorców "Pracodawcy Pomorza" poprzez przyznanie statuetki wyraziła szczególne uznanie dla firmy, która postanowiła dokonać bardzo ważnego skoku w przestrzeń gospodarczą, zapewniając sobie tym samym znakomitą pozycję w branży. Śmiałe zarządzanie firmą sprawiło, że jej wyroby są eksportowane na rynki całego świata.

Złoty Oxer dla firmy DRUTEX SA i prezesa Leszka Gierszewskiego"Bardzo się cieszę z tak prestiżowego wyróżnienia, tym bardziej, że jest ono przyznawane przez pracodawców, przez społeczność Pomorza. Nagroda stanowi dowód uznania i ukłon w stronę wszystkich pracowników naszej firmy. Każdy z nich ma bowiem swój udział w budowaniu  jej sukcesu i siły. Wszystkim przeszkodom, trudnościom i przeciwnościom stawialiśmy czoło jako zespół, stąd Złoty Oxer jest uhonorowaniem zaangażowania i determinacji całego zespołu, za wszystkim im bardzo dziękuję!” - powiedział Leszek Gierszewski.

Uroczysta gala, podczas której firmę DRUTEX wyróżniono Złotym Oxerem odbyła się 22 marca 2012 r. w hotelu Sheraton w Sopocie. Honorowymi gośćmi byli między innymi Marszałek Senatu Bogdan Borusewicz, Wojewoda Pomorski Ryszard Stachurski oraz Członek Zarządu Województwa Pomorskiego - Ryszard Świlski.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy DRUTEX SA, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcia: DRUTEX SA

Firma Drutex