DRUTEX otrzymał tytuł "Budowlana Firma Roku 2011"

Dodano: wtorek, 13 marca 2012 14:10

"Budowlana Firma Roku" jest specjalnym wyróżnieniem dla firm oraz ich szefów, którzy zyskali sobie w branży miano osobowości. Tytuł jest potwierdzeniem dynamicznego rozwoju firmy i osiągnięcia ponadprzeciętnych sukcesów na konkurencyjnym rynku budowlanym.

DRUTEX otrzymał tytuł "Budowlana Firma Roku 2011" po raz drugi z rzędu. Nagrodę przyznano w kategorii "Producent materiałów budowlanych". Spółka wypracowała na rynku budowlanym znakomitą i silną pozycję. Za skuteczne zarządzanie gwarantujące świetne wyniki finansowe i sukcesy rynkowe w 2011 r. specjalnym wyróżnieniem uhonorowany został prezes firmy - Leszek Gierszewski.

"Budowlana Firma Roku" jest jednocześnie nominacją do statuetki "Polski Herkules" w roku następnym. Redakcja oraz Rada Programowa miesięcznika Builder przyznała wyróżnienia już po raz dziewiąty. Podczas weryfikacji laureatów uwzględniano pozycję rynkową danego przedsiębiorstwa, skalę prowadzonych inwestycji, oferowanie nowych produktów, uzyskiwanie certyfikatów oraz działalność mającą na celu ekspansję na nowe rynki.

Specjalne wyróżnienie dla prezesa Drutex'u - Leszka Gierszewskiego"Cieszę się, że po raz kolejny znaleźliśmy się w czołówce najbardziej dynamicznych firm polskiej branży budowlanej. Wyróżnienie jest potwierdzeniem siły naszego przedsiębiorstwa oraz skuteczności i celowości podejmowanych przez nas decyzji biznesowych. Tytuł "Budowlanej Firmy Roku" stanowi dla nas również motywację do dalszych inwestycji w jakość naszych produktów oraz doskonalenie zaplecza technologicznego, które odpowiadałoby rosnącym wymaganiom współczesnego klienta", powiedział Leszek Gierszewski.

Uroczysta Gala Buildera 2011 odbyła się 1 marca 2012 r. w Hotelu Polonia Palace w Warszawie. Obecni byli najważniejsi reprezentanci świata biznesu, budownictwa, a także polityki i świata nauki.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy DRUTEX, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcia: DRUTEX

Firma Drutex