Winkhaus otrzymał tytuł "Budowlanej Firmy Roku 2011"

Dodano: wtorek, 06 marca 2012 13:37

Kapituła konkursu nagrodziła spółkę Winkhaus w kategorii "Producent zabezpieczeń do okien i drzwi". W konkursie organizowanym przez miesięcznik Builder wyróżniane są budowlane przedsiębiorstwa, których cechuje dynamiczne funkcjonowanie i rozwój.

Uroczysta Gala Builder Awards odbyła się 1 marca 2012 r. w Warszawie. Zwieńczyła ona dziewiątą edycję prestiżowego plebiscytu "Budowlana Firma Roku". Jury przyznaje nagrody firmom z branży budowlanej, które mogą się poszczycić szybkim rozwojem i ugruntowaną obecnością na rynku. Za efektywne zarządzanie przedsiębiorstwami wyróżniani są również ich menedżerowie, którzy przyczynili się do rozwoju sektora budowlanego.

Budowlana Firma Roku 2011Winkhaus otrzymał tytuł "Budowlanej Firmy Roku 2011" przede wszystkim w wyniku odnoszonych sukcesów i wyróżniającej się na tle konkurencji działalności oraz dzięki stabilnej pozycji rynkowej. Nagrodę odebrał prezes zarządu Winkhaus Polska Beteiligungs - Janusz Rodzki.

"Jest to dla nas bardzo ważna nagroda z dwóch powodów. Po pierwsze, jesteśmy pierwszą i jedyną firmą z branży okuć, która otrzymała to zaszczytne wyróżnienie. Od 158 lat Winkhaus pracuje nad tym, by każdy dom był bezpieczny. Nagroda została nam przyznana w roku jubileuszowym. W 2012 r. polski oddział Winkhausa obchodzi 20-lecie obecności na rynku. I to jest drugi powód, dla którego bardzo cieszymy się z tego wyróżnienia", powiedział Janusz Rodzki.

Winkhaus Polska jest producentem i dystrybutorem m.in. okuć okiennych i drzwiowych oraz wkładek bębenkowych i zamków, które sprzedaje w kraju i eksportuje do większości państw Europy Wschodniej.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Winkhaus, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcia: Winkhaus

Firma Winkhaus