Złote godło dla firmy Vetrex w programie "Jakość Roku"

Dodano: wtorek, 28 lutego 2012 09:59

W różnych rankingach i konkursach niezawodność firmy Vetrex potwierdzano już wielokrotnie. W konkursie "Jakość Roku" przedsiębiorstwo wyróżnione zostało po raz czwarty. Nagrody w kategorii "Produkt" oraz za całokształt działań zostaną wręczone 28 lutego 2012 r. na uroczystej gali.

Jakość Roku PRODUKT 2011 - logo"Jakość Roku" jest największym projakościowym konkursem w Polsce. Co roku organizowany jest we współpracy z dziennikami "Rzeczpospolita" i "Dziennik Gazeta Prawna" oraz Polskim Centrum Badań i Certyfikacji SA. W roku 2012 Vetrex został uhonorowany podwójnie: za całokształt prowadzonych działań oraz za okno V70 Optimal Black. Produkt ten został wprowadzony na rynek w 2011 r. i szybko zdobył bardzo dużą popularność.

Nagroda specjalna "Jakość Roku Złoto 2012" przyznawana jest w wyniku otrzymania po raz czwarty wyróżnienia "Jakość Roku". Firma Vetrex od początku istnienia wykorzystuje w swoich produktach najlepsze materiały i technologie spełniające wymagania najbardziej wymagających klientów. Złote godło dla firmy Vetrex w programie "Jakość Roku" świadczy o tym, że zdobycie poprzednich trzech trofeów było w pełni uzasadnione.

Jakość Roku 2011 - logo"Wierzymy, że dostarczanie produktów gwarantujących długoletnią funkcjonalność i satysfakcję jest najlepszą metodą budowania silnej marki i zdobywania nowych klientów. Sprzedajemy okna, które mają służyć latami, dlatego nie oszczędzamy na materiałach, z których je wytwarzamy, a w procesie produkcji stosujemy wyłącznie sprawdzone technologie. Tu nie ma miejsca na kompromisy. Oferowanie solidnego produktu w rozsądnej cenie to najskuteczniejszy i najuczciwszy przepis na sukces”, wyjaśnia Krzysztof Michalak, dyrektor handlowy firmy Vetrex.

Jury przyznało firmie Vetrex nagrodę "Jakość Roku 2011" za dbałość o najwyższą jakości produktów i skuteczną realizację polityki jakości. Doceniono także zaangażowanie kadry i bardzo dobry odbiór funkcjonowania firmy przez klientów i pracowników.

Okno V70 OPTIMAL BLACK - VetrexOkna V70 Optimal Black nagrodzono za technologiczną precyzję i solidność wykonania. Produkt charakteryzuje się wysoką energooszczędnością, oryginalnym designem oraz niezwykłą trwałością potwierdzoną siedmioletnią gwarancją.

"Otrzymanie tak prestiżowej nagrody jak "Jakość Roku Złoto 2012" zobowiązuje. Aby dostarczać doskonałych technologicznie rozwiązań, stale inwestujemy w badania i park maszynowy oraz podnoszenie kwalifikacji naszej kadry. Przede wszystkim jednak słuchamy naszych klientów, aby móc w pełni sprostać ich oczekiwaniom", dodaje Krzysztof Michalak.

Statuetki zostaną wręczone podczas uroczystej Gali Finałowej VI edycji programu "Jakość Roku", która odbędzie się w hotelu Radisson Blu Sobieski w Warszawie.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Vetrex, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcia: Vetrex

Firma Vetrex