Trzy tytuły "Jakość Roku 2011" dla firmy Sokółka Okna i Drzwi

Dodano: czwartek, 16 lutego 2012 14:38

W VI edycji największego konkursu projakościowego w Polsce producent stolarki okiennej i drzwiowej z Sokółki został wyróżniony aż trzema tytułami. Eksperci docenili dbałość oraz zaangażowanie Sokółki Okna i Drzwi w zapewnienie najwyższej jakości produktów.

Organizatorem programu "Jakość Roku" jest Agencja Public PR, wydająca między innymi dodatek do Dziennika Gazety Prawnej - Biznes Raport. Program ma na celu promowanie jakości i wysokich standardów w działalności gospodarczej. Przy wyborze zwycięzców, merytorycznego wsparcia udziela Polskie Centrum Badań i Certyfikacji będące najstarszą polską instytucją zajmującą się problematyką jakości.

Jakość Roku SREBRO - logoJury tegorocznego konkursu przyznało trzy tytuły "Jakość Roku 2011" dla firmy Sokółka Okna i Drzwi. Są to: "Jakość Roku 2011", "Jakość Roku Srebro" oraz "Jakość Roku Produkt". Wyróżnienie "Jakość Roku Srebro" otrzymują przedsiębiorstwa, które w programie otrzymały już co najmniej dwa tytuły. Dowodzi to stabilności i niezmiennej jakości produktów firmy.

Eksperci docenili dbałość i zaangażowanie firmy z Sokółki w zapewnienie najwyższej jakości produktów. O nagrodach zadecydował także pozytywny odbiór działalności firmy przez klientów i pracowników oraz efektywność jej funkcjonowania. W składzie kapituły konkursowej byli: redaktor naczelny, redaktor wydania i reporterzy Biznes Raportu oraz Economy Life Today.

Jakość Roku PRODUKT 2011 - logo"Misją firmy jest produkcja okien o jakości spełniającej najwyższe oczekiwania klientów. Dokładamy wszelkich starań, by osiągnąć najwyższe standardy produkcji, a także najlepszą jakość naszych okien. Cieszymy się, że zostało to zauważone i docenione. Przyznane tytuły z pewnością będą motorem do dalszego działania na rzecz jeszcze lepszej jakości naszych produktów", powiedział Marcin Szymanowski, kierownik marketingu w firmie Sokółka Okna i Drzwi SA.

Nagrodę "Jakość Roku Produkt" przyznano w tym roku po raz pierwszy. Firma Sokółka Okna i Drzwi SA otrzymała ją za zunifikowany system energooszczędnych okien drewnianych i drewniano-aluminiowych. Przyznane tytuły są doskonałym potwierdzeniem skuteczności działań Sokółki Okna i Drzwi SA.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Sokółka Okna i Drzwi, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcia: Sokółka Okna i Drzwi