Godło "Najwyższa Jakość Quality International 2011" dla firmy Vetrex

Dodano: wtorek, 14 lutego 2012 11:12

Plebiscyt "Najwyższa Jakość Quality International" ukazuje potencjał polskich przedsiębiorstw i ułatwia jego laureatom ekspansję na zagranicznych rynkach. Za bezkonkurencyjną jakość produktu po raz kolejny doceniono firmę Vetrex.

Konkurs organizowany przez redakcję magazynu "Forum Biznesu" ma na celu promocję podmiotów gospodarczych opierających swoją działalność na sprecyzowanej polityce jakości i oferujących produkty lub usługi spełniające najwyższe światowe standardy. Patronat nad imprezą objęły prestiżowe instytucje: Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, Klub Polskie Forum ISO 9000 oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

W obecnej edycji konkursu godło "Najwyższa Jakość Quality International 2011" dla firmy Vetrex przyznano za energooszczędne okno nowej generacji V90+. Produkt przeznaczony jest dla wszystkich, którzy doceniają oryginalne wzornictwo, najwyższą jakość wykonania oraz bezpieczeństwo. Powyższe cechy potwierdzone są licznymi certyfikatami i opiniami niezależnych ekspertów.

"Cieszymy się, że nasza dbałość o jakość produktów i satysfakcję klienta została doceniona. Wiele firm skupia się wyłącznie na maksymalizowaniu sprzedaży poprzez obniżenie cen produktów, co wiąże się ze znacznym pogorszeniem ich jakości i niską lojalnością klientów. My opieramy nasz sukces na długotrwałej satysfakcji nabywców i wierzymy, że jest to opłacalna strategia, która będzie procentować przez wiele lat", mówi Krzysztof Michalak, dyrektor handlowy w firmie Vetrex.

Okno V90+ łączy w sobie najnowsze osiągnięcia w dziedzinie stolarki okiennej. Gwarantuje pożądane przez klientów cechy, czyli bezawaryjność i energooszczędność. Zaprojektowano je z myślą o kilkudziesięcioletnim okresie użytkowania. Do jego produkcji stosowane są specjalnie wyselekcjonowane materiały i elementy. Dzięki temu produkt przeszedł szereg testów potwierdzających wytrzymałość i solidność wykonania.

Okno PVC V90+ Winchester VetrexGodło "Najwyższa Jakość Quality International 2011" dla firmy Vetrex nie jest pierwszym wyróżnieniem przyznanym firmie za okno V90+. Zostało ono już trzykrotnie nagrodzone tytułem "Jakość Roku" zdobywając to odznaczenie kolejno w latach 2008, 2009 i 2010. Świadczy to jednoznacznie o tym, iż oferowane rozwiązanie w pełni zasługuje na zaufanie klientów. Wyróżnienia i nagrody ugruntowują pozycję okna V90+ na rynku produktów klasy premium.

"Nagrodzenie okna V90+ w dwóch niezależnych konkursach jest dowodem najwyższej jakości tego produktu. Okno V90+ to nasze flagowe rozwiązanie, modelowy produkt, z którego jesteśmy szczególnie dumni. To, że jest jednym z najczęściej wybieranych przez naszych klientów okien, sprawia nam wielką satysfakcję", dodaje Krzysztof Michalak.

Firma Vetrex oferuje klientom najwyższą jakość produktów już w wersjach standardowych. Wszystkie produkty marki wytwarzane są w oparciu o technologie zapewniające najwyższą trwałość i funkcjonalność.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Vetrex, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcia: Vetrex

Firma Vetrex