Automatyka do osłon przeciwsłonecznych i bram garażowych rolowanych marki YOODA

Misję marki YOODA na rynku dobrze odzwierciedla hasło: Comfort-Oriented Technology - (Technologia dla wygody). Pozostając w stałym kontakcie ze swoimi klientami, YOODA dba o to, by rozwiązania technologiczne przez nich proponowane na rynku w jak największym stopniu odpowiadały potrzebom konsumentów. YOODA pretenduje do bycia najlepszym, w związku z tym konsekwentnie z roku na rok umacnia swą pozycję stale poszerzając gamę produktów w ofercie.

Produkty sygnowane marką YOODA to napędy i sterowania, pozwalające zautomatyzować i kontrolować osłony przeciwsłoneczne i bramy rolowane garażowe, stawiając przede wszystkim na komfort jaki daje automatyczne sterowanie. Zastosowanie najnowszych rozwiązań, ciągła praca nad doskonaleniem produktów, konkurencyjna cena oraz możliwość dopasowania designu do indywidualnego stylu sprawiają, że markę obdarza zaufaniem coraz szersza grupa odbiorców. Stosując inteligentne rozwiązania marki YOODA uzyskuje się maksimum funkcjonalności, wygody i komfortu użytkowania z rolet wewnętrznych, zewnętrznych, markiz, screenów, ekranów projekcyjnych oraz bram garażowych rolowanych.

W ofercie produktowej znajdują się m.in.:

  • Napędy rurowe sterowane klawiszowo lub zdalnie drogą radiową,
  • Systemy sterowania - przewodowe i bezprzewodowe, obsługiwane manualnie lub automatycznie w obrębie jednego lub kilku pomieszczeń jednocześnie. Sterowniki przewodowe mają formę przełączników naściennych lub tradycyjnych przełączników klawiszowych obrotowych lub kluczykowych, zaś bezprzewodowe formę przenośnych pilotów.
  • Centralki - służące do modernizacji istniejących już systemów roletowych bez konieczności ingerowania w okablowanie i istniejące systemy elektryczne;
  • Czujniki atmosferyczne - poprzez zaprogramowanie dopuszczalnego progu jasności oraz szybkości wiatru zapewni automatyczną kontrolę rolet przy zbyt intensywnym nasłonecznieniu lub zbyt wietrznej pogodzie.

PRODUKTY:
Jednym z kluczowych produktów w ofercie marki YOODA jest:

Napęd EVY - to jeden napęd, mający multum rozwiązań, znajduje zastosowanie do automatyzacji rolet wewnętrznych, zewnętrznych oraz bram garażowych.

Fot.: Napęd EVY

Jest to napęd sterowany zdalnie przez system radiowy, który dzięki kilku dodatkowym funkcjom jest szczególnie komfortowy w zastosowaniu. Pierwszą z nich, jest możliwość ustawienia tzw. funkcji ulubionej. Jest to funkcja pozwalająca na automatyczne ustawienie optymalnej wysokości, będącej kompromisem miedzy przysłonięciem a odsłonięciem rolety, zapewniając jednocześnie odpowiedni poziom wentylacji pomieszczenia. Kolejna funkcja - detekcji, pozwala skutecznie ominąć przeszkody jakie napotka na swojej drodze roleta, co zapobiegnie jej uszkodzeniu. Istnieje możliwość manualnej i automatycznej obsługi napędu.

Kolejnym godnym zainteresowania produktem jest system sterowania MAGNETIC.
System sterowania MAGNETIC dzięki nowoczesnemu, minimalistycznemu designowi magnetyzuje od pierwszego wejrzenia. Do wyboru opcja przewodowa - naścienna oraz bezprzewodowa w formie przenośnego pilota.

Fot. Sterowniki naścienne MAGNETIC

Fot.: Sterownik bezprzewodowy MAGNETIC

Minimalistyczne wzornictwo sprawia, że sterownik idealnie wkomponuje się w niemal każde wnętrze. Duże przyciski, oznaczone symbolami sprawią, że obsługa staje się dziecinnie prosta. W modelach z wyświetlaczem LCD oraz zegarem istnieje możliwość zaprogramowania stałych pór otwierania i zamykania rolet, nawet podczas Twojej nieobecności w domu. Dostępne są modele 1,2 i 15 kanałowe do indywidualnego lub kompleksowego zarządzania mechanizmem bram i rolet.

Pilot związany jest ze stacyjką na zasadzie magnetycznego przyciągania, dzięki czemu samo przybliżenie go sprawia, że w pilot od razu wraca na swoje miejsce. Podświetlony panel przycisków umożliwia swobodne korzystanie z niego także nocą przy zgaszonym świetle.

Z marką YOODA istnieje możliwość automatyzacji rolet wewnętrznych materiałowych, rzymskich i żaluzji, dzięki czemu oszczędzasz swój czas, pieniądze i wysiłek. Jednym przyciśnięciem guzika w pilocie zarządzasz roletami w obrębie całego pokoju, piętra a nawet domu. Jedną z propozycji kompaktowych, idealnie komponujących się z mechanizmem niemal wszystkich rolet i ekranów projekcyjnych jest napęd 25TE i LE.

Napęd do rolet wewnętrznych 25TE i LE

Model 25 LE pozwala na zautomatyzowanie pracy żaluzji i rolet wewnętrznych, nawet tych o najmniejszej średnicy. Rozmiar oraz brak okablowania sprawia, że napęd świetnie ukrywa się wewnątrz tych urządzeń, pozwalając na sprawną i estetyczną pracę. Ogromną zaletą napędu jest brak konieczności stałego podłączenia do zasilania. Bateria pozwala na pracę nawet do dwóch, trzech miesięcy, po czym należy ją ponownie doładować.

Fot.: Napęd rurowy 25 TE

Model 25 TE dzięki bardzo małej średnicy (25mm), znajduje zastosowanie do wszelkiego typu rolet materiałowych, screenów czy ekranów projekcyjnych do 3 kg. Wbudowany odbiornik radiowy pozwala na sterowanie nim wszystkimi pilotami marki YOODA. Napęd posiada precyzyjne wyłączniki krańcowe, programowane za pomocą pilota. Jednorazowo umożliwia zaprogramowanie do 20 nadajników.

Rolety są standardem każdego nowoczesnego domu, zapewniają komfort życia mieszkańcom, dają poczucie bezpieczeństwa i prywatności.