Domino - okucia drzwiowe

Domino oferuje szeroką gamę akcesoriów do drzwi, jednak na szczególną uwagę zasługuje bogactwo rodzajów i kolorów klamek. Wykonane z mosiądzu, aluminium lub stali chromoniklowej, szlifowane i poddane obróbce galwanicznej, nabierają dodatkowej odporności na ścieranie się powierzchni.

 

Klamki na szyldzie kwadratowym - klamki o nowoczesnym wzornictwie, do zastosowania do drzwi wewnętrznych. Nowoczesny design spełniający wymagania rynku, wspomaganie dwustronne objęte gwarancją. Klamka na kwadratowej rozecie z dodatkową tarczką z przebiciami na klucz, wkładkę i z blokadą łazienkową. Dostępne w kolorach: chrom, nikiel, brąz antyczny, mosiądz satynowy i inne.

Klamki z kryształkami - klamki dla wymagających klientów o wyszukanym guście. Nowoczesne rozwiązanie z zastosowaniem kryształków dodaje klamce uroku. Wykonane z mosiądzu, co gwarantuje trwałość w użytkowaniu. Klamki ze wspomaganiem na rozecie kwadratowej z dodatkową tarczką do zastosowania w nowoczesnych modelach drzwi wewnątrzlokalowych. Dostępne w dwóch kolorach: nikiel lakierowany i chrom perłowy.

Klamki na szyldzie okrągłym - klamki do zastosowania we wszystkich rodzajach i modelach drzwi wewnątrzlokalowych. Na okrągłej rozecie z dodatkową tarczką z przebiciem na klucz, wkładkę i z blokadą łazienkową. Wykonane ze stopu cynku i aluminium. Dostępne w pełnej gamie kolorystycznej.

Klamki bezpieczne (antywłamaniowe) - klamki przeznaczone do zastosowania w drzwiach zewnętrznych z możliwością zamontowania dodatkowego szyldu, który daje większą ochronę przed włamaniem. Dostępne w opcji z zabezpieczeniem wkładki. Wykonane z aluminium anodowanego. Dostępne opcje i rozstawy: klamko-klamka, klamko-pochwyt, klamko-gałka, rozstawy 72 mm, 90 mm, 92 mm. Występują w wariantach kolorystycznych: anodowany szampański, anodowany złoty i anodowany brąz.

Klamki na długim szyldzie - klamki w stylu retro na podłużnym szyldzie. Przeznaczone zarówno do pomieszczeń wewnątrzlokalowych, jak i także do drzwi zewnętrznych tradycyjnych. Wykonane z mosiądzu, dostępne w pełnej gamie kolorystycznej ze wszystkimi rodzajami przebić, tj. na klucz, na wkładkę oraz z blokadą łazienkową.