Drzwi wejściowe

Drzwi wejściowe

Zbigmet to wieloletnia tradycja w produkcji i sprzedaży drzwi. Oferowany przez nas asortyment jest produkowany i nadzorowany przez Zbigmet od początku do końca. Sami projektujemy, wytwarzamy i montujemy na miejscu u klienta.

Wyspecjalizowani ślusarze tworzą konstrukcje drzwi antywłamaniowych ale nie tylko. Możemy wykonać również inne prace zlecone, które wymagają fachowców i profesjonalnego sprzętu ślusarskiego.

Stolarze to prawdziwi artyści rekonstruują nawet drzwi zabytkowe. Potrafią stworzyć z drewna, forniru czy płyty MDF prawdziwe dzieła sztuki. Dlatego w naszej ofercie znajdują Pastwo nie tylko drzwi antywłamaniowe czy drzwi wewnętrzne. Wykonamy dla Państwa, każdy mebel, w pełni wyposażone w osprzęt garderoby, listwy, przypodłogowe, cokoły, dekory ścienne i kominkowe z forniru lub MDF-u. Stolarnia wyposażona jest w profesjonalną maszynę CNC, która wyfrezuje każdy wzór.

Lakiernicy natomiast to mistrzowie w swoim fachu. Fortepianowa czerń na wysoki połysk - żaden problem. Dysponujemy lakiernią zarówno mokrą, jak i proszkową na elementy o dużych gabarytach.

Jeśli klient chciałby wykonać coś szczególnego a nie jest to wymienione w naszej ofercie wystarczy że napisze do nas do nas zapytanie. Jeśli mieści się to w naszych kompetencjach, wykonamy wykorzystując całą naszą wiedzę i ponad 20-letnie doświadczenie.

Drzwi wejściowe Zbigmet przede wszystkim, są bardzo ciche - dźwiękoszczelność 41 dB. W hotelach najwyższej klasy stosuje się drzwi o dźwiękoszczelności 42 dB i nasze drzwi znajdują się w tej najwyższej klasie wyciszenia.

Ochrona antywłamaniowa w naszych drzwiach to m in. zamki centralne, które są praktycznie nie do otworzenia przez złodzieja, najlepsze atestowane w klasie C-7 - nie zdarzyło się, żeby ktoś je otworzył i włamał się do mieszkania. Również nie zdarzyło się, żeby ktoś sforsował nasze drzwi. Konstrukcja jest
bardzo solidna - stalowa antywłamaniowe kl. C-4. Jej niewątpliwa zaletą oprócz bardzo wysokich
parametrów bezpieczeństwa jest również niezmienność formy - na pewno się nie wypaczą.

Drzwi Zbigmet oprócz antywłamaniowości mają dodatkową zaletę - są wodoszczelne. Doskonale się sprawdzają w pomieszczeniach narażonych na podtopienia. Te drzwi są na wiele, wiele lat.

Naszym klientom mamy do zaoferowania następujące typy drzwi wejściowych:

DRZWI WEJŚCIOWE DO MIESZKANIA APARTAMENTÓW ALFA B - WYMIARY STANDARDOWE 80’,90’,100’, ANTYWŁAMANIOWE KL „C-4”, DRZWIĘKOSZCZELNOŚĆ 41 dB

  • skrzydło: konstrukcja antywłamaniowa zgodna z normą PN-ENV 1627:2006; ocieplone i wyciszone wełną mineralną gr. 50 mm; włoska klamka mosiężna, uszczelka, wizjer panoramiczny;
  • ościeżnica: stalowa z progiem;
  • 2 zamki: główny centralny rozporowy atestowany kl. „C” ryglujący w systemie bok, góra, dół; dodatkowy tzw. dzienny na wkładkę yale, uruchamiany od zewnątrz kluczem od wewnątrz gałką;
  • wykończenie obustronne: estetyczna płyta meblowa gr. 18 mm;
  • kolory standardowe: buk, mahoń, złoty dąb,wenge.

DRZWI WEJECIOWE DO DOMU ALFA - WYMIARY STANDARDOWE 80’,90’,100’, ANTYWŁAMANIOWE KL „C-4”, DŹWIĘKOSZCZELNOŚĆI 41 dB

  • skrzydło: konstrukcja antywłamaniowa zgodna z normą PNENV 1627:2006; ocieplone i wyciszone wełna mineralną gr. 50 mm; włoska klamka mosiężna, uszczelka,wizjer panoramiczny; może być również z przeszkleniem szybą antywłamaniową z termoizolacją P-4;
  • ościeżnica: stalowa z progiem;
  • 2 zamki: główny centralny rozporowy atestowany kl. „C” ryglujący w systemie bok, góra, dół; dodatkowy tzw. dzienny na wkładkę yale, uruchamiany od zewnątrz kluczem od wewnątrz gałką;
  • wykończenie obustronne: płyta MDF odporna na warunki atmosferyczne;
  • kolory standardowe: biały lub brązowy.

DRZWI WEJŚCIOWE NA ZAMÓWIENIE ART, ANTYWŁAMANIOWE KL „C-4”, DŹWIĘKOSZCZELNOŚĆ 38 dB

Oferujemy bardzo szeroki asortyment drzwi o przeróżnych formach: jedno- i dwuskrzydłowych pełnych i z naświetlami, w łuku o bardzo wyszukanych wzorach jak również liniach prostych, nowoczesnych.
Drzwi ART są antywłamaniowe atestowane kl. C-4 wypełnione wełną mineralną gr. 50 mm, która jest doskonałym izolatorem termicznym jak i akustycznym.

Zbigmet to również zespół sprzedawców, którzy dysponują wiedzą techniczną i doświadczeniem. Doradzamy i pomagamy wybrać optymalne rozwiązanie dla każdego klienta indywidualnie.

Naszą najnowszą inicjatywą jest projektowanie i wizualizacje zamawianych drzwi. Wystarczy, że klient prześle nam przez formularz kontaktowy zamieszczony na naszej stronie internetowej: wymiar otworu drzwiowego lub zdjęcie domu od strony wejścia, odpowie na kilka pytań naszej projektantki, a zobaczy swoje drzwi nim zostaną wyprodukowane.

Zbigmet