Krispol - czas na wybór bramy garażowej

Jesień to czas kończenia inwestycji budowlanych i najlepszy moment na zakup bramy garażowej. Specjalnie z myślą o Państwu przygotowaliśmy garść przydatnych porad i informacji, na co warto zwrócić uwagę, wybierając bramę do naszego domu.

Dobra marka gwarancją jakości

Aby brama garażowa spełniała nasze oczekiwania i służyła nam przez lata musi być dobrze wykonana. Szczególne znaczenie mają zastosowane materiały, zabezpieczenia i urządzenia ułatwiające obsługę. KRISPOL zapewnia produkty najwyższej jakości, czego dowodem jest 5-letnia gwarancja na bramy garażowe, a także liczne otrzymane przez firmę wyróżnienia i nagrody: Gazele Biznesu, Kryształowy profil, Jakość roku, Lider stolarki budowlanej, Gepardy Biznesu, Złote Godło Quality International, pięciokrotny tytuł Produkt Przyjazny dla Mojego Domu, a także wyróżnienie rolet zewnętrznych tytułem Najlepsze w Polsce.

Ciepło i bezpieczeństwo - izolacja od czynników zewnętrznych

Bramy segmentowe KRISPOL zbudowane są z segmentów wypełnionych 40 mm warstwą bezfreonowej pianki poliuretanowej, zapewniającej dobrą izolację termiczną i akustyczną. Są także wyposażone w uszczelki międzysekcyjne oraz uszczelki montowane wokół płaszcza bramy, zabezpieczające budynek przed zimnem, wilgocią i hałasem.

Komfort i wygoda dzięki napędom elektrycznym

Najwygodniejszym sposobem obsługiwania bramy jest posługiwanie się napędem elektrycznym z pilotem. Ważne jest, aby producent bram oferował urządzenia sterujące renomowanych firm, czym może pochwalić się KRISPOL.

Pewność w każdej sytuacji - dodatkowe wzmocnienie

W przypadku bardzo szerokich bram (np. do garaży dwustanowiskowych) należy zwrócić uwagę na odpowiednie wzmocnienie paneli bramy profilami usztywniającymi, które chronią je przed odkształcaniem.

Estetyka - brama to wizytówka domu

Brama garażowa powinna być nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, lecz również estetyczna. Jeżeli garaż jest częścią domu, należy pamiętać, że kolorystyka bramy, jej kształt i wykończenie podkreślają charakter budynku i stanowią jego integralną część. Warto zadbać o dopasowanie wyglądu bramy do elewacji, dachu, czy też okien i drzwi.

W ofercie KRISPOL klient może wybrać garażową bramę segmentową spośród pięciu kolekcji, klasycznych i nowoczesnych, ma też do wyboru najszerszą na rynku paletę dekorów-oklein (niemal 60 oklein) oraz 210 kolorów palety RAL. KRISPOL jako jeden z nielicznych producentów na rynku oferuje wyposażenie domu w bramę garażową, rolety, drzwi wejściowe, a także okna PVC - w tej samej kolorystyce!

Rolety zewnętrzne KRISPOL - zakup, który się opłaci!

Zamykając budowę warto także pomyśleć o rotach zewnętrznych, ponieważ przez okna może nam "uciekać" aż 25% ciepła! Rolety zewnętrzne KRISPOL zmniejszają przenikalność cieplną okien, zatrzymując ciepło zimą i w nocy. Znacznie poprawiają one też komfort mieszkania, zabezpieczając przed światłem i hałasem.

KRISPOL oferuje także szeroki asortyment stolarki aluminiowej i PVC, w tym wiele wzorów zewnętrznych drzwi wejściowych, a także okna i witryny stałe. Stolarka KRISPOL gwarantuje trwałość, łatwość w utrzymaniu i odporność na warunki zewnętrzne.

Krispol