Kalendarium

31.05
WT

Seminarium - Nowoczesne technologie w architekturze

Termin: 31.05.2011

Miejsce: Łódź

Podczas seminariów specjaliści firm Pilkington Polska, Geze i Schüco zaprezentują najnowsze technologie, których wykorzystanie w projektach budowlanych przyczynia się do zmniejszenia zużycia energii oraz podnosi wartość planowanej inwestycji.

Prezentacje dotyczyć będą m.in. rozwiązań w zakresie szkła budowlanego, systemów szklenia, konstrukcji budowlanych z aluminium, automatyki drzwiowej oraz okuć do szkła, a także ich roli w zrównoważonych inwestycjach budowlanych. Uczestnicy poznają także najnowsze realizacje architektoniczne, w których zastosowano prezentowane technologie.

"Szkło jest jednym z ważniejszych elementów wpływającym na efektywność energetyczną budynku, branym pod uwagę w systemach certyfikacji LEED i BREEAM" - podkreśla Jolanta Lessig, Kierownik Komunikacji Marketingowej w Pilkington Polska. - "Najnowsze produkty umożliwiają osiągnięcie znakomitej izolacyjności cieplnej przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej przepuszczalności światła i efektywnej ochrony przed słońcem".

Udział w seminariach "Nowoczesne technologie w architekturze" jest bezpłatny. Aby otrzymać zaproszenie, należy zarejestrować się na stronie: www.pilkington.com

Kolejne spotkania odbędą się w okresie wrzesień - grudzień br. w Kielcach, Częstochowie, Legnicy, Zakopanem i Bielsku-Białej.

źródło i zdjęcie: Pilkington Polska