Kalendarium

19.04
ŚR

Program ArchiEkspert Okienny REHAU

Termin: 05.04.2017 (Warszawa), 12.04.2017 (Gliwice), 19.04.2017 (Baranowo k. Poznania)
Miejsce: Gliwice, Baranowo k. Poznania, Warszawa
Informacje dodatkowe
Program ArchiEkspert Okienny REHAU ma już ugruntowaną pozycję na rynku, jako doskonałe narzędzie wspomagające projektowanie stolarki okiennej. Wyposażony jest w szereg przydatnych modułów, aktualną bazę systemów profili okiennych i drzwiowych oraz wykonuje obliczenia z uwzględnieniem najnowszych przepisów. Więcej informacji o programie znajdziesz na stronie www.rehau.pl/archiekspert.

Na naszym szkoleniu zaprezentujemy najnowszą wersję oprogramowania i zapoznamy z jego aktualnymi możliwościami.

Cel programu ArchiEkspert Okienny REHAU

W programie szkolenia Akademii na 2017 rok zaprezentujemy nowy moduł ArchiEksperta, służący do obliczania izolacyjności akustycznej. W trakcie warsztatów będzie można poznać nowe możliwości programu oraz przećwiczyć w praktyce wprowadzanie danych i przeprowadzanie obliczeń. Dzięki poszerzeniu funkcjonalności programu obliczenia mogą być prowadzone dla różnych wariantów stolarki - także wyposażonej w nawiewniki.

W drugiej części szkolenia zostaną zaprezentowane nowe profile wprowadzone do programu ArchiEkspert Okienny REHAU - w tym również profile z systemu drzwi podnośno-przesuwnych SYNEGO, również z nakładkami aluminiowymi.

Więcej informacji: www.rehau.com

Nie przeocz w tym miesiącu