Kalendarium

29.03
WT

Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja

Termin: 29-30.03.2011 r.
Miejsce: Warszawa
Informacje dodatkowe: Dziewiąta edycja największej specjalistycznej wystawy  i spotkania specjalistów branżowych "Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja" odbędzie się w dniach 29 - 30 marca 2011. Jak zwykle "Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja" będzie jedyną w kraju wystawą w branży poświęconą wyłącznie tematyce wentylacji i klimatyzacji.

Na zwiedzających będą czekać najważniejsi producenci, importerzy i dystrybutorzy oferujący pełny asortyment wyrobów i urządzeń stosowanych w systemach wentylacji i klimatyzacji - od wentylatorów, kanałów, kształtek i akcesoriów wentylacyjnych, przez technikę wentylacji pożarowej (w tym klapy przeciwpożarowe), centrale wentylacyjne i klimatyzacyjne, klimatyzatory, po chillery i asortyment chłodniczy.

W czasie wystawy Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja, producenci prezentujący swoją ofertę, zgłaszają produkty do "Konkursu na najciekawszy produkt Forum" Seminaria odbywające się podczas Forum prowadzą doświadczeni specjaliści reprezentujący uczelnie instytucje i przedsiębiorstwa specjalizujące się w dziedzinie technik wentylacji i klimatyzacji.

Wystawa producentów FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA to jedyna, największa w Polsce specjalistyczna ekspozycja prezentująca wyłącznie technikę wentylacyjną i klimatyzacyjną.

Nasze przedsięwzięcie adresujemy do projektantów, wykonawców, producentów, dostawców oraz odbiorców systemów wentylacji. Na powierzchni ponad 3000m2 swoją ofertę prezentują niemal wszyscy wiodący producenci i importerzy. Nie brakuje także firm mniejszych, często debiutujących na rynku. Wystawcy prezentują wiele nowości. Projektanci i instalatorzy mogą nie tylko spotkać się osobiście z doradcami producentów, ale przede wszystkim na żywo obejrzeć urządzenia.

Wystawa producentów towarzyszy seminariom prezentując czołowych dostawców urządzeń, elementów i sprzętu wykorzystywanych do budowy i eksploatacji systemów wentylacji i klimatyzacji. Część wystawy nosi nazwę SALON KLIMATYZACJA. Jest ona poświęcona zagadnieniom klimatyzacji i chłodnictwa.

Do zwiedzenia wystawy zachęca szeroki zakres prezentowanych produktów oraz wiele nowości zapowiedzianych przez producentów. Wystawa daje możliwości zapoznania się z aktualną ofertą rynkową, a także ułatwia nawiązanie roboczych kontaktów z dostawcami.

źródło i zdjęcie: forumwentylacja.pl

Nie przeocz w tym miesiącu