Kalendarium

03.12
CZ

VIII Konferencja Abloy Security Point

Termin: 3-4 grudnia 2015 r.
Miejsce: Hotel Ossa**** Congress & SPA. Rawa Mazowiecka
Informacje dodatkowe:

Zaplanowana na początek grudnia konferencja skierowana jest do wyselekcjonowanej grupy dystrybutorów uczestniczących w programie Abloy Security Point. Uczestnictwo w programie jest potwierdzeniem najwyższego poziomu wiedzy technicznej oraz zdolności do realizacji największych projektów i obsługi tzw. Profesjonalnych Użytkowników Końcowych, do których należą między innymi firmy z branży energetycznej, telekomunikacyjnej czy transportowej.

Dwudniowe spotkanie to dla organizatora okazja do omówienia i prezentacji najnowszych osiągnięć firmy. Podczas konferencji uczestnicy poznają plany rozwoju i wprowadzania nowych produktów oraz systemów Abloy. Po raz pierwszy także zaprezentowana zostanie koncepcja zdalnie programowanego klucza Abloy CLIQ ONLINE. Podczas serii spotkań omówione zostaną ponadto innowacyjne rozwiązania deponowania kluczy w dobrze znanych już użytkownikom gniazdach Abloy.

Do ciekawych tematów, które z pewnością zainteresują zgromadzonych, należeć będzie omówienie praktycznych zastosowań kompaktowego depozytora kluczy TRAKA21. Urządzenie to pomaga efektywnie zarządzać kluczami, zabezpieczając je przed dostępem niepowołanych osób. Poza zdobyciem nowej wiedzy partnerzy programu ASP będą mieli możliwość wymiany doświadczeń z zakresu realizacji projektów zabezpieczeń Abloy. Ostatnim punktem konferencji będzie przyznanie odznaczeń dla najlepszych dystrybutorów, którzy w czasie trwania programu walczyli o złoty, srebrny i brązowy "Klucz do sukcesu Abloy".

źródło i zdjęcie: inf. prasowa / www.assaabloy.com.pl

Nie przeocz w tym miesiącu