Kalendarium

01.12
CZ

Seminarium „Zastosowanie nowoczesnych technologii w architekturze”

Termin: 01.12.2011 r.
Miejsce: Zakopane
Informacje dodatkowe: W trakcie seminarium "Zastosowanie nowoczesnych technologii w architekturze" specjaliści zaprezentują nowe rozwiązania i technologie w zakresie szkła budowlanego, systemów szklenia, konstrukcji budowlanych z aluminium, systemów solarnych i fotowoltaicznych, automatyki drzwiowej oraz okuć do szkła, a także ich zastosowania w zrównoważonych inwestycjach budowlanych. Architekci będą mogli poznać najnowsze rozwiązania takie jak np. nowe rodzaje szkła w systemie Pilkington Profilit™.

Przedstawione zostaną możliwości kreatywnego wykorzystania szkła w architekturze, przy jednoczesnym spełnieniu przez nie wymagań związanych z izolacyjnością cieplną, ochroną przeciwsłoneczną i ochroną przed hałasem. W trakcie seminariów przedstawiciele firm Pilkington Polska, Geze i Schüco zaprezentują również wybrane realizacje architektoniczne i omówią na ich przykładzie zastosowanie konkretnych rozwiązań w praktyce.

Udział w seminariach jest bezpłatny. Aby otrzymać zaproszenie, należy zarejestrować się na stronie: pilkington.com.

Więcej informacji na temat seminarium "Zastosowanie nowoczesnych technologii w architekturze" znajduje się na stronie internetowej organizatora: pilkington.com.

źródło i zdjęcie: Pilkington IGP