Kalendarium

08.11
CZ

Międzynarodowa konferencja i wystawa Future 4 Build 2012

Termin: 8 - 9 listopada 2012 r.

Firma Sapphire Ventures po raz drugi organizuje międzynarodową konferencję i wystawę poświęconą idei zrównoważonego rozwoju w budownictwie - Future 4 Build 2012. Czołowe wydarzenie w sektorze zielonych inwestycji odbędzie się w Warszawskim Centrum EXPO XXI. Dwudniowa konferencja oraz towarzysząca jej wystawa skupi krajowych i zagranicznych liderów i ekspertów w branży, prezentując nowoczesne technologie i rozwiązania technologiczne w budownictwie komercyjnym oraz mieszkaniowym.

Międzynarodowa konferencja i wystawa Future 4 Build 2012 jest innowacyjną platformą biznesową, której celem jest zaprezentowanie energooszczędnych i ekologicznych technologii w sektorze inwestycji budowlanych. Wydarzenie gromadzi inwestorów, deweloperów, konstruktorów oraz architektów. Służy tworzeniu sieci biznesu oraz nowych możliwości inwestycyjnych w prężnie rozwijającym się sektorze budownictwa zrównoważonego.

Future 4 Build jest nowatorskim wydarzeniem skierowanym do branży budowlanej, zrzeszającym decyzyjne środowisko biznesowe, top management oraz wybitnych prelegentów z całej Europy. Formuła Confex umożliwia uczestnikom przedstawienie rozwiązań poprzez udział w merytorycznej dyskusji oraz prezentację produktów podczas dwudniowej wystawy Expo Arena.

Po sukcesie edycji Future 4 Build z 2011 r. organizatorzy postanowili poszerzyć działalność. Wydarzenie otwarto dla dostawców usług z sektora budowlanego. Podczas planowanej konferencji uczestnicy spróbują odpowiedzieć na pytanie dlaczego warto inwestować w ekologiczne technologie i jaki jest ich wpływ na zwrot stopy inwestycji.

Udział w międzynarodowej konferencji i wystawie Future 4 Build 2012 zapowiedziały już takie firmy jak: OSRAM, Rockwool, Philips Lighting, Pilkington czy Velux.

Więcej informacji na temat konferencji znajduje się w serwisie internetowym organizatora: future4build.pl.

źródło i zdjęcie: future4build.pl