Kalendarium

10.10
ŚR

Szkolenia dla instalatorów i handlowców produktów Nice

Termin: 10.10.2012 r.
Miejsce: Pruszków
Informacje dodatkowe: szkolenia przeznaczone dla instalatorów oraz handlowców produktów Nice

W najbliższym czasie odbędą się dwa szkolenia przeznaczone dla instalatorów oraz handlowców produktów Nice. Zapisów na szkolenia z zakresu montażu automatyki do bram oraz bram garażowych można dokonywać po zalogowaniu do Strefy Partnera na stronie internetowej www.nice.pl. Pierwsze szkolenie z nowego cyklu odbędzie się w siedzibie firmy w Pruszkowie w środę, 10.10.2012 r. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego ważne są szybkie zapisy.

Priorytetem w działalności Nice jest najwyższa jakość produktów, usług i satysfakcja klienta. Wiemy, że nasz sukces zależy od kompetencji naszych Partnerów Handlowych, dlatego staramy się zapewnić należyte wsparcie w zakresie dostępu do szkoleń produktowych i sprzedażowych. Staramy się na bieżąco dostosowywać ofertę szkoleń do indywidualnych potrzeb naszych Partnerów, wspólnie badamy i identyfikujemy obszary szczególnie ważne dla wzrostu efektywności ich biznesu i te, w których chcieliby poszerzać swoje umiejętności.

Szkolenia w Nice dzielą się na trzy obszary: techniczne przeznaczone dla instalatorów, sprzedażowe dla handlowców oraz wspierające procesy biznesowe dla kadry zarządzającej. Są one prowadzone przez zespół wykwalifikowanych pracowników, których zadaniem jest przekazanie wiedzy oraz dzielenie się swoimi doświadczeniami. W czasie szkoleń prezentowane są praktyczne przykłady stosowanych rozwiązań oraz wykorzystywane są specjalistyczne materiały treningowe.

Jesteśmy przekonani, że udział w szkoleniach pozwoli lepiej zrozumieć działanie oraz montaż produktów Nice, a także poprawi efektywność biznesową firmy dzięki poznanym metodom oraz technikom wsparcia sprzedaży.

źródło i zdjęcie: NICE