Kalendarium

05.10
ŚR

Seminarium - Nowoczesne technologie w architekturze

Termin: 5 października 2011 r.
Miejsce
: Kielce
Dodatkowe informacje
: W trakcie seminarium "Nowoczesne technologie w architekturze" specjaliści zaprezentują nowe rozwiązania i technologie w zakresie szkła budowlanego, systemów szklenia, konstrukcji budowlanych z aluminium, systemów solarnych i fotowoltaicznych, automatyki drzwiowej oraz okuć do szkła, a także ich zastosowania w zrównoważonym budownictwie.

Podczas seminarium "Nowoczesne technologie w architekturze" architekci będą mogli poznać najnowsze rozwiązania takie jak np. nowe rodzaje szkła w systemie Pilkington Profilit™. Przedstawione zostaną możliwości kreatywnego wykorzystania szkła w architekturze, przy jednoczesnym spełnieniu przez nie wymagań związanych z izolacją termiczną, ochroną przeciwsłoneczną i ochroną przed hałasem.

W trakcie seminariów przedstawiciele firm Pilkington Polska, Geze i Schüco zaprezentują wybrane realizacje architektoniczne i omówią na ich przykładzie zastosowanie konkretnych rozwiązań w praktyce. Udział w seminariach jest bezpłatny. Aby otrzymać zaproszenie, należy zarejestrować się na stronie: pilkington.com

źródło i zdjęcie: Pilkington