Kalendarium

20.01
PT

"Akademia Yawal" - szkolenie w zakresie montażu systemów Yawal

Termin: 20 stycznia 2012 r.
Miejsce: Herby
Informacje dodatkowe: Firma Yawal w ramach "Akademii Yawal" organizuje cykl szkoleń skierowanych do pracowników produkcji oraz konstruktorów i projektantów. Cykl jednodniowych szkoleń "Akademii Yawal", które będą odbywać się w każdy czwartek i piątek od 20 stycznia do 2 marca 2012 r. obejmuje 12 szkoleń praktycznych skierowanych dla pracowników produkcji.

Szkolenie w zakresie montażu systemów Yawal umożliwi zdobycie praktycznej wiedzy na temat montażu tych systemów oraz pozwoli na poznanie procesów wytwórczych oferowanych przez firmę produktów.

Uczestnictwo w "Akademii Yawal" to także szansa na zaznajomienie się z nowoczesnymi urządzeniami. Szkolenie prowadzane jest na nowoczesnych maszynach niemieckiego producenta - firmy Elumatec.

Szkolenie w "Akademii Yawal" to gwarancja przyjaznej atmosfery, odpowiedniego wsparcia na etapie projektowania i montażu, poznania "od kuchni" technologii produkcji oraz zdobycia praktycznej wiedzy przekazanej przez doświadczonych pracowników firmy Yawal.

Organizatorzy zapewniają każdemu adeptowi pomoc oraz indywidualne podejście.

W ramach szkolenia w zakresie montażu systemów Yawal uczestnicy przejdą trening montażu systemów wraz z okuwaniem, zasadami szklenia i silikonowania. Interesującym elementem spotkania będzie również prezentacja produkcji z zastosowaniem urządzeń firmy Elumatec.

Partnerami szkolenia w zakresie montażu systemów Yawal, które odbędzie się 20 stycznia 2012 r. są firmy Roto oraz Press-Glass.

Więcej informacji na temat szkoleń "Akademii Yawal" znajduje się w serwisie internetowym organizatora: www.yawal.com

źródło i zdjęcie: Yawal