Wydarzenia

Piknik Ekologiczny z firmą OknoPlus

Dodano: 22 listopada 2011

W połowie listopada 2011 r. odbył się Piknik Ekologiczny. Uczestnicy tego wydarzenia mieli okazję skorzystać z wiedzy ekspertów, którzy specjalizują się w tematyce ekologicznych technologii budowlanych. W Pikniku Ekologicznym udział wzięli także partnerzy handlowi firmy OknoPlus.

Piknik Ekologiczny z firmą OknoPlus

Organizatorzy Pikniku Ekologicznego zaplanowali wiele atrakcji, które były skierowane do całych rodzin. Dla najmłodszych zorganizowano ekologiczne warsztaty, podczas których dzieci mogły dowiedzieć się jak żyć w zgodzie z naturą oraz jakie zachowania są przyjazne środowisku. Dorośli uczestnicy pikniku mieli zaś okazję, by posmakować i zaopatrzyć się w ekologiczne specjały.

Dodatkową atrakcją była możliwość zwiedzenia Domu Modelowego oraz uzyskanie informacji o tym, jak krok po kroku powstawał. Uczestnikom spotkania została zaprezentowana również idea budownictwa energooszczędnego, które wykorzystuje odnawialne źródła energii.

Uczestnicząca w Pikniku Ekologicznym firma OknoPlus przekonywała, że dzięki innowacyjnym rozwiązaniom z zakresu stolarki okiennej, można zdecydowanie zmniejszyć zużycie energii, a co za tym idzie m.in. zminimalizować koszty eksploatacji domu.

Goście oprócz zapoznania się z ofertą firm uczestniczących w pikniku, mieli także okazję zasięgnąć fachowych porad na temat budownictwa energooszczędnego. Na stoisku firmy OknoPlus największym zainteresowaniem cieszyły się ciepłe okna TopTHERMO o unikalnej wartości współczynnika U= 0,6 W/m2K, popartej certyfikatem.

Porad udzielał Tomasz Chyliński, partner handlowy firmy OknoPlus, współwłaściciel salonu OKTOM. "Zaobserwowaliśmy duże zainteresowanie energooszczędnymi oknami oferowanymi przez OknoPlus" - informuje Chyliński i dodaje: "Świadczy to o chęci zgłębienia informacji na temat produktów energooszczędnych. Piknik Ekologiczny, czy podobne inicjatywy są idealną okazją, by poszerzyć swoją wiedzę, zorientować się w nowościach rynkowych, a przy okazji miło spędzić czas z rodziną".

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy OknoPlus, która znajduje się tutaj.

źródło: OknoPlus
zdjęcie: dommodelowy.pl

Firma: OknoPlus