Wydarzenia

Vetrex na targach Budma 2014

Dodano: 10 marca 2014

11 marca rozpocznie się kolejna edycja największych w Polsce targów budowlanych - BUDMA. Vetrex, pomorski producent stolarki premium, po raz kolejny znajdzie się wśród wystawców.

Vetrex na targach Budma 2014

Targi Budma to ogromna, bardzo profesjonalna impreza, na której nie może nas zabraknąć. Stanowią one kompleksowy przegląd dominujących trendów i są doskonałą okazją do bezpośredniego spotkania z klientami oraz poznania ich opinii oraz oczekiwań wobec naszych produktów, a także do zaprezentowania nowości, mówi Krzysztof Michalak, Dyrektor Handlowy, Vetrex.

Impreza bezpośrednio poprzedza rozpoczęcie sezonu budowlanego i z tego powodu jest chętnie odwiedzana przez inwestorów indywidualnych, do których Vetrex w pierwszej kolejności kieruje swoją ofertę. Na ekspozycji firmy VETREX z pewnością znajdzie się flagowy, wysoce energooszczędny system V90+, unikalny system V70 Optimal Black z czarnym okuciem, systemy przesuwne, w tym Vetrex Slide - dedykowany do realizacji konstrukcji wielkogabarytowych, a także wiele innych produktów.

Na odwiedzających stoisko Vetrex czekać też będą eksperci techniczni oraz doradcy - każdy zainteresowany ofertą Vetrex będzie mógł dowiedzieć się wszystkiego o produktach Vetrex, dobrać rozwiązanie najlepiej odpowiadające wymaganiom technicznym planowanej realizacji oraz indywidualnym upodobaniom, a także poznać usługi montażowe świadczone przez partnerów handlowych firmy.

W tym roku, przygotowaliśmy się na Budmę w specjalny sposób. Odwiedzający nasze stoisko na pewno dobrze je zapamiętają, dodaje Krzysztof Michalak.

Stoisko Vetrex o numerze 77, zlokalizowane będzie w pawilonie 7.

źródło i zdjęcie: VETREX

Firma: Vetrex