Wydarzenia

Szyby PRESS GLASS w nowym wymiarze

Dodano: 30 listopada 2015

Firma PRESS GLASS, która specjalizuje się w produkcji szyb dla budownictwa, rozszerzyła ofertę o szyby w większych rozmiarach. Przedsiębiorstwo dostosowało swoje linie produkcyjne do wytwarzania szyb zespolonych i pojedynczych, w tym np. hartowanych i laminowanych, w wymiarze 7000 x 3200 mm.

Szyby PRESS GLASS w nowym wymiarze

Do nowych standardów dostosowaliśmy każdy typ linii produkcyjnej w naszym zakładzie w Radomsku. Dzięki wprowadzonym zmianom jesteśmy teraz w stanie w wysoce zautomatyzowany sposób produkować i dostarczać szyby zespolone lub pojedyncze ze szkłem laminowanym, hartowanym czy z drukiem cyfrowym w wymiarze do 7000 x 3200 mm, informuje PRESS GLASS.

Jak wskazuje producent, szyby w takim właśnie rozmiarze mogą być z powodzeniem wykorzystywane w realizacji nowoczesnych inwestycji budowlanych, których projekty przewidują zastosowanie większych - niezaburzonych podziałami - przestrzeni przeszklonych.

Wcześniej oferowane przez PRESS GLASS szyby zespolone były dostępne w maksymalnym wymiarze 6000 x 2800 mm. Obecnie górna granica jest więc o 25 proc. większa. Jeszcze wyraźniejszy wzrost odnotowano w przypadku szyb z digital print, których maksymalne wymiary wynosiły dotychczas 3700 x 2600 mm.

źródło i zdjęcie: PRESS GLASS