Wydarzenia

aluplast z tytułem Lidera Rynku Stolarki 2014

Dodano: 08 października 2014

Tytuł ten firma aluplast sp. z o.o. dostała w kategorii systemów okiennych z PVC.

aluplast z tytułem Lidera Rynku Stolarki 2014

Podczas warszawskich targów budowlanych Warsaw Build 2014 odbyła się po raz kolejny Gala Liderów Rynku Stolarki 2014, której organizatorem jest Centrum Analiz Branżowych, agencja badawcza specjalizująca się w badaniach rynku stolarki budowlanej. Gala już tradycyjnie zgromadziła spore grono szefów i przedstawicieli firm z branży stolarki okiennej, a do tytułów liderów rynku w poszczególnych segmentach, było nominowanych blisko 100 firm, podzielonych na 20 kategorii.

Kulminacyjnym puntem spotkania było wręczenie tytułów i wyróżnień Lider Rynku Stolarki 2014, które przyznawane były w oparciu o wyniki sprzedażowe w 2013 roku. Centrum Analiz Branżowych po zbadaniu wyników sprzedaży za rok 2013 przyznało firmie aluplast sp. z o.o. tytuł Lidera Rynku Stolarki 2014 w segmencie systemów okiennych z PVC.

Bardzo dziękujemy za otrzymane wyróżnienie i cieszymy się, że od trzynastu lat udaje nam się utrzymywać pozycję lidera rynku systemów okiennych z PVC w Polsce. Inicjatywa Centrum Analiz Branżowych jest niezwykle cenna, ponieważ wyróżnienia przyznawane są w oparciu o rzeczywiste wyniki sprzedażowe osiągane przez firmy w poprzednim roku. To pozwala na w sposób obiektywny ocenić pozycję, jak poszczególne firmy zajmują na rynku, komentuje Marcin Szewczuk, Dyrektor Marketingu aluplast sp. z o.o.

źródło i zdjęcie: ALUPLAST

Firma: Aluplast