Wydarzenia

OknoPlus oferuje nowatorskie rozwiązania drzwiowe

Dodano: 29 sierpnia 2012

Drzwi zewnętrzne powinny chronić dom przed wtargnięciem osób niepowołanych. Warto wyposażyć je w najnowsze systemy zabezpieczające. Rozwiązania udostępniane przez firmę OknoPlus zapewnią domownikom spokój i bezpieczeństwo.

OknoPlus oferuje nowatorskie rozwiązania drzwiowe

Wejściowe drzwi stanowią bardzo wyrazisty element domu. OknoPlus oferuje nowatorskie rozwiązania drzwiowe, które dzięki doskonałym parametrom technicznym, stanowią gwarancję spokojnego snu mieszkańców. Solidnie wykonane drzwi aluminiowe z panelem nakładkowym oraz nowoczesnym zamkiem wielopunktowym, otwierane za pomocą czytnika linii papilarnych, należą do innowacyjnych rozwiązań przyszłości.

Estetyka i funkcjonalność panela nakładkowego

Panel nakładkowy jest specjalistycznym wypełnieniem drzwiowym, które znacząco wpływa na funkcjonalność i estetykę drzwi. Ze względu na wysokie parametry techniczne, rozwiązanie to znajduje zastosowanie przede wszystkim w nowoczesnej stolarce aluminiowej. Bezpieczeństwo, jakie zapewnia panel wynika z jego solidnej budowy.

Zależnie od modelu drzwi wybrać można dwa rodzaje nakładkowych paneli. Wariant jednostronny montuje się od strony zewnętrznej poprzez naklejenie aluminiowej blachy na skrzydło drzwiowe, a od wewnętrznej poprzez zamocowanie specjalnej listwy. Powierzchnia zewnętrznej strony blachy przykryta jest płytą dekoracyjną, a wewnątrz rama skrzydła otacza wypełnienie drzwiowe.

Szeroka gama dekoracyjnych płyt firmy OknoPlus umożliwia przykrycie całej ramy skrzydła zarówno po stronie wewnętrznej, jak i zewnętrznej. W efekcie powstają obustronnie gładkie, eleganckie powierzchnie drzwi pozbawione jakichkolwiek widocznych zaburzeń konstrukcyjnych. Niewielka liczba krawędzi ułatwia pielęgnację drzwi i długotrwałe zachowanie ich w niezmienionym stanie. Panele nakładkowe można stosować na każdym z dostępnych w ofercie OknoPlus profili.

Drzwi OknoPlus jako bariera nie do pokonania

Bardzo użytecznym sposobem zabezpieczenia, oferowanym przez firmę OknoPlus, jest automatyczny zamek wielopunktowy z elektrycznym napędem. Zamek otwiera się z wykorzystaniem czytnika linii papilarnych. Zastosowana tutaj zaawansowana technologia skutecznie chroni przed wtargnięciem intruzów.

To nowatorskie rozwiązanie jest niezwykle wygodne i łatwe w obsłudze. Otwarcie zamka następuje poprzez przyłożenie palca w miejsce tradycyjnego klucza, tak by urządzenie zeskanowało linie papilarne. Funkcja automatycznego ryglowania powoduje blokowanie drzwi w trzech punktach - poprzez zapadkę środkowej części oraz za pomocą masywnych rygli hakowych umieszczonych w górnej i dolnej części skrzydła. Prawidłowe otwarcie zamka umożliwia elektryczny silnik, który sprawia, że rygle i zapadka cofają się.

Intuicyjny system obsługi nie sprawia trudności ani osobom starszym bądź niepełnosprawnym, ani młodszym członkom rodziny. Dla zachowania estetyki producent zadbał również o umieszczenie wszystkich przewodów urządzenia wewnątrz ościeżnicy. Dzięki temu drzwi nie zdradzają niepowołanym osobom specyfiki zabezpieczenia i jednocześnie bardzo dobrze się prezentują.

OknoPlus oferuje nowatorskie rozwiązania drzwiowe, które mogą znaleźć zastosowanie w każdym domu. Panele nakładkowe oraz zamek wielopunktowy z elektrycznym otwieraniem dają gwarancję, że zabezpieczone tak drzwi pozostają bardzo trudne do sforsowania.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy OknoPlus, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: OknoPlus

Firma: OknoPlus