Wydarzenia

DRUTEX partnerem meczu Politycy kontra Gwiazdy TVN

Dodano: 07 sierpnia 2012

W 2012 r. firma DRUTEX już po raz kolejny partnerować będzie charytatywnemu przedsięwzięciu organizowanemu przez Fundację TVN. Mecz Politycy kontra Gwiazdy TVN corocznie budzi bardzo duże zainteresowanie.

DRUTEX partnerem meczu Politycy kontra Gwiazdy TVN

Organizowane w szczytnym celu wyjątkowe sportowe widowisko odbędzie się 2 września br. na stadionie Pepsi Arena w Warszawie. Podobnie jak w zeszłym roku i latach poprzednich obie drużyny z pewnością dadzą z siebie wszystko, a spotkanie okaże będzie emocjonującą konfrontacją wypełnioną pięknymi golami.

Politycy kontra Gwiazdy TVN 2011 - DRUTEXW tym roku zarówno mecz, jak i towarzyszące mu imprezy uświetni firma DRUTEX. Będąc jednym ze sponsorów charytatywnego meczu Politycy kontra Gwiazdy TVN aktywnie przyczyni się do promocji zasad społecznej odpowiedzialności biznesu.

Producent okien drewnianych i PVC oraz systemów aluminiowych obecny będzie nie tylko na samym meczu. Również teren przed stadionem zostanie zagospodarowany przez namiot DRUTEX-u, gdzie na kibiców sportowych potyczek czekać będą różne atrakcje, w tym także gwiazdy tegorocznej edycji programu X-Factor!

Politycy kontra Gwiazdy TVN 2011 - stadion Pepsi Arena w Warszawie - DRUTEXW zbliżającym meczu warto będzie zagrać - całkowity dochód przeznaczony zostanie na remont Kliniki Pediatrii Centrum Zdrowia Dziecka. Inicjatywa po raz kolejny pokaże jak potrafimy się jednoczyć w imię wyższych celów.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy DRUTEX SA, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcia: DRUTEX SA

Firma: Drutex