Wydarzenia

Firma Roto wyróżniona nagrodą "Orzeł Polskiej Stolarki"

Dodano: 09 czerwca 2016

Firma Roto otrzymała prestiżową nagrodę "Orzeł Polskiej Stolarki". To wyjątkowe wyróżnienie za znaczący, długoletni wkład w rozwój polskiej branży okien i drzwi.

Firma Roto wyróżniona nagrodą "Orzeł Polskiej Stolarki"

Firma Roto, światowy lider branży okuć budowlanych, jest aktywna na rynku polskim praktycznie od początku transformacji. Wysokiej jakości produkty, innowacyjne rozwiązania oraz dobra współpraca z polskimi producentami stolarki znacząco wpłynęły na budowanie tej gałęzi biznesu i wyznaczenie nowych kierunków jej rozwoju. Wkład Roto w rozwój branży doceniony został podczas tegorocznej, siódmej edycji Kongresu Stolarki Polskiej organizowanego przez Związek Polskie Okna i Drzwi.

Tradycyjnie już podczas uroczystej gali zostały przyznane zaszczytne wyróżnienia "Orły Polskiej Stolarki". Roto otrzymało jedną z trzech statuetek "Jubileuszowego Orła Polskiej Stolarki" - nagrodę, będącą wyrazem najwyższego uznania dla 20-letniej współpracy z polskimi firmami z branży okien i drzwi.

Roto dba bowiem nie tylko o najwyższą jakość swoich produktów i niezawodne, stabilne partnerstwo, ale również aktywnie angażuje się w działalność Związku Polskie Okna i Drzwi. W ten sposób przyczynia się do wzmocnienia pozycji polskich producentów i dystrybutorów z branży oraz do propagowania jakości i wzmacniania pozycji krajowych marek na światowym rynku.

źródło i zdjęcie: ROTO