Wydarzenia

DRUTEX "Budowlaną Firmą Roku" 2012

Dodano: 26 marca 2013

DRUTEX S.A. został wyróżniony tytułem Budowlana Firma Roku 2012 w kategorii "Producent materiałów budowlanych" w plebiscycie organizowanym przez miesięcznik budowlany "Builder".

DRUTEX "Budowlaną Firmą Roku" 2012

Ponadto, prezes firmy Leszek Gierszewski został nagrodzony wyróżnieniem specjalnym za skuteczne zarządzanie firmą i jej sukcesy rynkowe w 2012. Wyróżnienia przyznane zostały podczas 10-tej, jubileuszowej Gali Budiler Awards.

Nagroda "Budowlana Firma Roku" jest przyznawana firmom z branży budowlanej za szczególne osiągnięcia w danym roku. W wydarzeniu co roku bierze udział wielu przedstawicieli branży budowlanej i biznesu, organizacji branżowych, świata nauki, a także instytucji państwowych. Konkurs jest organizowany pod honorowym patronatem Ministerstwa Gospodarki.

Tym razem redakcja miesięcznika Builder i Rada Programowa pod przewodnictwem prof. dr hab. inż. Kazimierza Szulborskiego przyznała wyróżnienia i nagrody dla najlepszych firm budowlanych, instytucji i organizacji działających na rzecz branży budowlanej lub w 2012 roku zwracając szczególną uwagę na wiarygodność i skuteczność działań biznesowych wyróżnionych firm, szczególnie w obecnej, trudnej sytuacji rynkowej oraz efektywność tych działań.

Tytuł Budowlana Firma Roku przyznawany przez tak zacną kapitułę jest dla nas ogromnym wyróżnieniem, szczególnie że w ocenie przedsiębiorstw uwzględniano parametry, które stanowią trzon naszej strategii biznesowej, a więc: wiarygodność i rzetelność biznesową. Cieszę się, że doceniono nas za grę fair-play, skuteczną politykę i odwagę w czasach kiedy powiedzenie "do odważnych świat należy" nabiera wyjątkowego znaczenia. Jestem jednak przekonany, że swoimi działaniami i kolejnymi inwestycjami potwierdzamy, że jesteśmy odważni w swoich decyzjach biznesowych. Nie boimy się śmiałych planów, a przede wszystkim sprawnie i skutecznie realizujemy naszą strategię, która nieodłącznie związana jest z dynamicznym rozwojem firmy. Jest mi niezmiernie miło, że jury doceniło w tym zakresie również moją rolę przyznając mi wyróżnienie za sukcesy w zarządzaniu. To niezwykle cenny tytuł, ale również istotna osobista mobilizacja by nie zwalniać tempa. W tym zakresie z całą stanowczością mogę potwierdzić, że jesteśmy dalecy od tego by osiąść na laurach, powiedział Leszek Gierszewski, Prezes DRUTEX S.A.

Uroczyste wręczenie wyróżnień nastąpiło 19 marca w hotelu Polonia Palace w Warszawie.

źródło i zdjęcie: DRUTEX

Firma: Drutex