Wydarzenia

Selena SA liderem Rynku Stolarki Budowlanej 2012

Dodano: 03 października 2012

Selena SA, w trakcie uroczystej gali zorganizowanej w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie, otrzymała tytuł Lidera Branży Stolarki Budowlanej 2012 w segmencie "piany i silikony".

Selena SA liderem Rynku Stolarki Budowlanej 2012

Tytuł Lidera Branży Stolarki Budowlanej 2012 to prestiżowe wyróżnienie przyznawane na podstawie rankingów wyników sprzedaży za rok 2011, tworzonych przez Centrum Analiz Branżowych.

Tytuł Lidera Branży Stolarki 2012 w segmencie "piany i silikony" to nagroda cenna szczególnie, gdyż jest ona odzwierciedleniem wyników ze sprzedaży uzyskiwanych przez poszczególne firmy, a o pozycji w rankingu decydują konkretne liczby.

To wyłączna zasługa nagrodzonych firm, że otrzymały tytuł lidera w poszczególnych segmentach związanych ze stolarką budowlaną, mówił w trakcie uroczystości Robert Klos z Forum Branżowego. My jako organizator gali jedynie potwierdzamy wysoką pozycję rynkową wyróżnionych firm.

Lider Rynku Stolarki Budowlanej 2012 to kolejne ważne wyróżnienie, jakim nagrodzona została w tym roku firma Selena. Wcześniej były to m.in. Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP, Polski Herkules 2011, Budowlana Firma Roku 2011 czy rekordowe pięć statuetek TopBuilder 2012 dla pięciu produktów Seleny.

źródło i zdjęcie: Selena SA

Firma: Selena SA