Wydarzenia

Podwójny tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku dla firmy Soudal

Dodano: 04 czerwca 2012

Tytuł Budowlanej Marki Roku nadawany jest firmom na podstawie ogólnopolskiego badania opinii oraz preferencji firm wykonawczych. Badania takie przeprowadza ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku. Produkty marki Soudal od początku istnienia tego rankingu otrzymywały najwyższe oceny.

Podwójny tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku dla firmy Soudal

Firma Soudal od chwili rozpoczęcia swojej działalności na polskim rynku wprowadza i propaguje zaawansowane technologicznie i innowacyjne produkty. W firmowych laboratoriach opracowano zimową formułę piany poliuretanowej, która umożliwia montaż okien w niskich temperaturach. Powstała tam również piana niskorozprężna i piana wysokowydajna oraz szeroka gama polimerów hybrydowych, również we własnej technologii smx. Opatentowana ostatnio super elastyczna piana Flexi znajduje szerokie zastosowanie w systemie ciepłego montażu SWS w całej Europie.

Najlepsze oceny i tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku 2012 przypadł firmie Soudal już po raz szósty. W 2012 r. najwyższa nota przyznana została producentowi w kategorii "piany" i w kategorii "silikony". Wykonawcy docenili bardzo wysoką jakość tych produktów, przyznając firmie podwójny tytuł.

"Przyznane nam wyróżnienie świadczy o tym, że wykonawcy doceniają wysiłki naszej firmy dotyczące najwyższej jakości i innowacyjności produktów. To dla nas potwierdzenie, że idziemy w dobrym kierunku proponując rozwiązania wyprzedzające potrzeby rynku. Tegoroczna nagroda to ponowne potwierdzenie naszej silnej pozycji wśród polskich wykonawców, ponieważ w rankingu jesteśmy doceniani już od siedmiu lat", powiedział dyrektor zarządzający Soudal Sp. z o.o. - Andrzej Kaczor.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Soudal, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Soudal

Firma: Soudal